Audyty stron www

audytystron, prawnych, blogów, analiza, analizy, marketing

Strona internetowa w dzisiejszych czasach to obowiązek tak samo jak wizytówki. Wizerunek kancelarii czy prawnika jest niezwykle istotnym elementem procesu pozyskania klienta.

Jednakże sama strona to za mało. Musi ona spełniać wiele wymogów by była szybko indeksowana przez przeglądarki internetowe. Ma to również niebagatelny wpływ na pozycjonowanie w/w strony.

Jak się okazuje, większość stron ma większe lub mniejsze błędy. Wyeliminowanie ich sprawia, że strona często zyskuje lepsze pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania.

Audyty stron są bardzo ważnym elementem całości działań marketingowych, gdyż mają bezpośrednie odniesienie do pozycji strony w wyszukiwarkach, a tym samym do ułatwienia szybkiego dotarcia do interesujących treści.

Sprawdzana jest zarówno struktura strony, odpowiednie umieszczenie i zagęszczenie słów kluczowych, jak również obrazy, treści video itp. Audyt strony pokazuje również linkowanie wewnętrzne oraz wskazuje wszystkie błędy, jakie utrudniają prawidłowe indeksowanie strony. Przygotowujemy kompleksową analizę strony wraz z zaleceniami do optymalizacji, jak również sami dokonujemy należnych zmian w treści i strukturze strony.

Jako zespół wykonaliśmy już dziesiątki audytów stron, co daje nam naprawdę duże doświadczenie w tej materii.

Zapraszam do kontaktu i omówienia zakresu prac, gdyż oprócz samych audytów z zaleceniami wykonujemy również konieczne poprawki.