Firma

socialaw-agencja-marketingowa, marketing, dla prawników, kancelarii, prawnych, radców, radcowkich, adwokackich, adwokatów

Agencja marketingowa SOCIALAW.pl zrodziła się w odpowiedzi na zapotrzebowanie na marketing prawniczy. Wiele kancelarii prawnych korzystających z naszych działań wyraziło zadowolenie. Osoby skupione wokół firmy do tej pory świadczyły obsługę marketingową dla setek firm. Postanowiliśmy jednak skierować działania do konkretnej grupy.

Rynek osób związanych z prawem jest niezwykle ciekawy z uwagi na wiele ograniczeń, co wymusza niezwykle kreatywne podejście do problemu każdego klienta, a to lubimy najbardziej!

Niestandardowe działania marketingowe wykorzystywane zarówno w promocji kancelarii prawnych, ale także innych firm, które są przez nas obsługiwane. Marketing dla kancelarii prawnych daje wbrew pozorom szerokie pole do popisu. Stosowane przez nas rozwiązania, nie są sprzeczne z ograniczeniami jakie nakładają Kodeksy Etyki poszczególnych zawodów.

Socialaw.pl ma również bogate doświadczenie w przygotowywaniu kampanii Google Adwords oraz optymalizowaniu już działających. Prowadzimy także audyty stron oraz prowadzonych dotychczas działań marketingowych.

 

Zapraszamy do kontaktu, sprawdź co możemy zrobić dla Twojego biznesu. 

8 comments on “Firma”

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.