Kampanie AdWords

 

kampanie adwords, dla prawników, kancelarii

Prowadzimy kampanie Google Adwords, które są naturalnym uzupełnieniem pozostałych działań marketingowych. Oczywistym jest, że całe kampanie jak i grupy reklam są projektowane w taki sposób, by nie łamać obowiązujących zapisów etyki .

 

Kampanie przeprowadzane są przez osoby posiadające aktualne certyfikaty Google AdWords. Dzięki temu stosowane są najlepsze praktyki oraz najnowsze rozwiązania analityczne do oceny skuteczności każdej z kampanii.

 

Działania marketingowe prowadzimy również w innych kanałach nowych technologii. Wpływa to na znaczne zwiększenie liczby odbiorców przekazu marketingowego / informacyjnego.

Nowoczesne metody określania odbiorcy końcowego sprawiają, że możliwe jest dotarcie do najbardziej interesującej nas grupy docelowej.

 Jak się rozliczamy?

Za prowadzenie kampanii pobieramy opłatę w formie prowizji od wydatków na koncie w danym miesiącu rozliczeniowym. Minimalna wartość prowizji to 100zł netto.

Prowizja pobierana jest od sumy wpłat dokonanych przez Klienta na konto AdWords w danym okresie rozliczeniowym.

Miesięczna suma wydatków
na koncie AdWords
Opłata za
obsługę
400 zł – 1 000 zł 25,0%
1 000 zł – 2 500 zł 22,5%
2 500 zł – 5 000 zł 20,0%
5 000 zł – 10 000 zł 17,5%
10 000 zł –  25 000 zł 15,0%
25 000 zł –  50 000 zł 12,5%
powyżej 50 000 zł 10,0%

Wszystkie ceny podane w cenniku są cenami netto w ujęciu miesięcznym i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Klient dokonuje płatności samodzielnie na indywidualny numer rachunku bankowego przypisany do konta AdWords. Faktury za kampanię AdWords wystawiane są bezpośrednio przez Google i są dostępne do pobrania po zalogowaniu do panelu AdWords w terminie 5 dni po zakończeniu danego miesiąca. Klient zobowiązany jest do samodzielnego rozliczenia podatku VAT.

 

Jako udokumentowanie posiadanych kwalifikacji możemy pochwalić się certyfikatem Google Adwords Expert oraz statusem Google Partner

google partner gorzów, lubuskie, google partner, adwords

certyfikat, adwords, kampanie, marketing, praw

Sprawdź co możemy zrobić dla Twojej kancelarii. Zadzwoń lub napisz już dziś !

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.