Kampanie AdWords

 

kampanie adwords, dla prawników, kancelarii

Prowadzimy kampanie Google Adwords, które są naturalnym uzupełnieniem pozostałych działań marketingowych. Oczywistym jest, że całe kampanie jak i grupy reklam są projektowane w taki sposób, by nie łamać obowiązujących zapisów etyki .

 

Kampanie przeprowadzane są przez osoby posiadające aktualne certyfikaty Google AdWords. Dzięki temu stosowane są najlepsze praktyki oraz najnowsze rozwiązania analityczne do oceny skuteczności każdej z kampanii.

 

Działania marketingowe prowadzimy również w innych kanałach nowych technologii. Wpływa to na znaczne zwiększenie liczby odbiorców przekazu marketingowego / informacyjnego.

Nowoczesne metody określania odbiorcy końcowego sprawiają, że możliwe jest dotarcie do najbardziej interesującej nas grupy docelowej.

 Jak się rozliczamy?

Za prowadzenie kampanii pobieramy opłatę w formie prowizji od wydatków na koncie w danym miesiącu rozliczeniowym. Minimalna wartość prowizji to 100zł netto.

Prowizja pobierana jest od sumy wpłat dokonanych przez Klienta na konto AdWords w danym okresie rozliczeniowym.

Miesięczna suma wydatków
na koncie AdWords
Opłata za
obsługę
400 zł – 1 000 zł 25,0%
1 000 zł – 2 500 zł 22,5%
2 500 zł – 5 000 zł 20,0%
5 000 zł – 10 000 zł 17,5%
10 000 zł –  25 000 zł 15,0%
25 000 zł –  50 000 zł 12,5%
powyżej 50 000 zł 10,0%

Wszystkie ceny podane w cenniku są cenami netto w ujęciu miesięcznym i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Klient dokonuje płatności samodzielnie na indywidualny numer rachunku bankowego przypisany do konta AdWords. Faktury za kampanię AdWords wystawiane są bezpośrednio przez Google i są dostępne do pobrania po zalogowaniu do panelu AdWords w terminie 5 dni po zakończeniu danego miesiąca. Klient zobowiązany jest do samodzielnego rozliczenia podatku VAT.

 

Jako udokumentowanie posiadanych kwalifikacji możemy pochwalić się certyfikatem Google Adwords Expert oraz statusem Google Partner

google partner gorzów, lubuskie, google partner, adwords

certyfikat, adwords, kampanie, marketing, praw

Sprawdź co możemy zrobić dla Twojej kancelarii. Zadzwoń lub napisz już dziś !

2 comments on “Kampanie AdWords”

  1. chwilówki bez bik big krd

    Wortal online dedykowany okazuje się być dyscyplinie stosownych lokaty. Podobnie jak finansowych pod postacią lokat, oraz odrębnych. Bieżące recenzje inwestycyjne, jakie to potrafią wesprzeć Wam po dopasowaniu opłacalnego kredytu hipotecznego będą opracowywane za sprawą fachmanów zajmującymi się od dawna finansami. Ostatnie informacje z dziedziny bankowości. Omawianie metamorfoz, jakie mają prawo wpłynąć korzystnie jako domowe jak i również firmowe zasoby finansowe. Od portalu internetowym skrywają się charakterystyki pewnych najlepszych wyrobów pieniężnych, zarówno oferowanych przez parabanki. Wortal czyli jeden wraz z niewielu podjął się zarówno tematyki zabezpieczeń. Iz stroną internetową www nauczą się Państwo lokować prywatne środków. Natomiast gdy odrzucić grają Państwo pieniędzy, są to niezmiernie przychylne sugestie nauczą zarządzania domowym budżetem. W ten sposób, hdy to wykonalne nie trzeba się nadmiernie czasochłonnie edukować. Wystarczy odwiedzić, ażeby stosować w biznesi spośród niezwykle wartościowych wzmianek. To argument na tek krok, hdy oszczędzać można też tuż przy powszednich transakcjach, jak i również przy większych przedsięwzięciach https://finanero.pl/pozyczki/pozyczka-dla-zadluzonych pożyczka bez bik.

  2. pozyczka

    Witryna sieciowy dedykowany istnieje tematyce stosownych inwestycji. Podobnie jak skarbowych pod postacią lokat, jak i dalszych. Teraźniejsze zestawienia pieniężne, jakie to są w stanie przynieść ulgę Państwu po dobraniu opłacalnego kredytu hipotecznego pozostaną opracowywane za pośrednictwem zawodowców zajmującymi się od dawna finansami. Najnowsze wiadomości z dziedziny bankowości. Omawianie odmian, które to mają możliwość wpłynąć pozytywnie za domowe oraz firmowe środki pieniężne. W serwisie www są charakterystyki wszystkich najpopularniejszych towarów finansowych, dodatkowo proponowanych przez parabanki. Strona w charakterze jakiś pochodzące z nielicznych podjął się również tematyki asekurowań. Iz stroną internetową www nauczą się Państwo wkładać indywidualne oszczędności. Oraz jeżeli nie zaakceptować grają Państwo oszczędności, owo niezwykle przychylne opinii nauczą gospodarowania domowym budżetem. O tym, iż jest to ewentualne nie trzeba się nazbyt długo przekonywać. Starczy zajrzeć na, ażeby wykorzystywać przy twórczości pochodzące z niezmiernie pomocnych wytycznych. To dowód na to, hdy robić oszczędności jest sens również w pobliżu naszych sprawach, jak i wobec kolosalnych projektach https://pozyczkaland.pl/ pozyczki.

Leave A Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.