Wizytówka dla prawnika

Wizytówka dla prawnika jest w chwili obecnej tak samo koniecznym elementem jak poczta elektroniczna. Jest to przecież pierwszy marketingowy składnik z jakim ma styczność osoba dopiero poznana. Wiele kancelarii wciąż jednak ignoruje przekaz wizerunkowy jaki niesie za sobą odpowiedni wygląd wizytówki. A bardzo często ma ona wpływ na postrzeganie danego prawnika, a co za tym idzie, na powierzenie mu swoich problemów.

Jakie cechy powinna zawierać nowoczesna wizytówka?

  • czytelność
  • jasność przekazu
  • kolorystyką zgodna z CI (Identyfikacją wizualną kancelarii)

W nowoczesnym projektowaniu ważny jest również element zaskoczenia, bo przecież w zalewie informacyjnym, ogromnej ilości wymienianych wizytówek musimy zostać zapamiętani.

Wizytówki dla prawników czy jakiegokolwiek innego zawodu nie musza być banalne ( biały kartonik 90x50mm z podstawowymi informacjami). W obecnych czasach nie stanowi problemy przygotowanie indywidualnego kształtu, czy użycie niestandardowego materiału, który sprawi, że zostaniemy zapamiętani, a wizytówka naszej firmy pokazywana innym.

Jak zobaczycie poniżej można stosować wiele ciekawych rozwiązań, sami już przygotowywaliśmy i realizowaliśmy zlecenia na pvc, drewnie, metalu, skórze czy metodą letter press oczywiście oprócz tradycyjnych kartoników 🙂

Jeśli będziecie zainteresowani nowoczesnym podejściem do tematu marketingu prawniczego poprzez intrygujące wizytówki, to zapraszam do kontaktu. ( poniżej przedstawione projekty nie są naszego autorstwa, a ich ocenę pozostawiamy Wam 🙂 )

Marcin Olechnowicz – Head of Marketing w SociaLaw.pl

 

Przeczytaj również wpis: http://www.socialaw.pl/10-bledow-obslugi-klienta-w-kancelarii-prawnej/

ciekawe wizytówki, wizytówki dla prawników, nieszablonowe wizytówki, marketing prawniczy, niestandardowe wizytówki prawników 27-black-yellow-lawyer-business-card attorney-business-card fe4d1427591527.559478326ef7b Kumesh-Moodley-Business-cards-branding-corporate-identity-letterpress-1 lawyer_bcard_01 (1)

attorney business cards

attorney business cards

noel-pelavin-laser-cut-business-card pobrane professional-lawyer-business-card-12 Sample-443XL

 

 

Do tego wpisy przygotowywałem się od kwietnia, ale zapalnikiem był Damin Padjas, który poruszył temat kreatywnych wizytówek na grupie PWSK – Prawnik W Sieci Kleintów na FB